Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 19:25:33

У 2012 році побачать світ понад 20 видань авторів Чернігівщини

10.04.2012   13:39

9 квітня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів засідання комісії з питань сприяння розвиткові вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження.

Комісія заслухала інформацію управління у справах преси та інформації облдержадміністрації про виконання обласної програми «Українська книга» у 2011 році. Як зазначалося, у минулому році згідно з тематичним планом видавничої діяльності управління було видано 20 книжок місцевих авторів. На це з обласного бюджету було спрямовано й повністю освоєно 150 тисяч гривень. Усі видані книжки безкоштовно передані для комплектування суспільних фондів обласних, міських і районних бібліотек, бібліотек навчальних закладів Чернігівщини.

Члени комісії розглянули пропозиції, що надійшли до тематичного плану випуску на 2012 рік. Після обговорення із 32 рукописів авторів Чернігівщини було відібрано понад 20, які будуть видані протягом поточного року.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.