Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 червня, 02:51:47

Понад 860 чернігівців подивилося новий український фільм

10.04.2012   08:32Агенцiя

З 16 березня по 8 квітня ц. р. рамках загальнонаціонального прокату художній фільм українського кінорежисера Михайла Іллєнка “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” переглянуло понад 860 чернігівців, прокатний збір склав більше 19,6 тисяч грн.

Про це повідомив Костянтин Шихальов – приватний підприємець і орендатор Круглого залу кінотеатру ім. Щорса, який за власної ініціативи підтримав показ української стрічки у Чернігові.

Дистрибьютор показу “Бі Енд Ейч” та продюсерський центр “ІнсайтМедіа” також задоволені прокатом в Чернігові та вдячні всім місцевим ЗМІ та організаціям за підтримку. Тому прокат фільму було навіть продовжено, – додав Костянтин.

Цікаво, що активісти “Просвіти”, УНП та інших організацій з власної ініціативи запрошували на його перегляд своїх товаришів, насамперед із районів.

Сюжету фільму створено на реальних фактах з біографії Героя Радянського Союзу, льотчика авіації дальньої дії, гвардії старшого лейтенанта Івана Івановича Даценка, який народився неподалік полтавської Диканьки, у селі Чернечий яр, та внаслідок певних обставин потрапив до племені північноамериканських індіанців.

Це – перший український фільм, в якому з’явився образ національного героя, який зрозумілий будь-кому, хто причетний до такого поняття, як Україна.

В Україні нарешті зняли художній фільм, який з задоволенням подивляться мільйони українців, якщо невдовзі з’явиться також і чотирьохсерійна телевізійна версія цього фільму.


Сергій Соломаха

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини