Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 червня, 19:53:41

На Чернігівщині відбудеться обласний конкурс юнацького патріотичного малюнку

03.05.2016   10:01Агенцiя

Міська громадська організація “Асоціація безперервної фахової освіти “АТЕНЕУМ” за підтримки інших громадських організацій та Департаменту сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації ініціювала проведення комплексної програми “Медіа виставка-конкурс юнацького патріотичного малюнку” та “Твоя листівка для воїна”.

Програма спрямована на підсилення патріотичного виховання молоді, сприяння покращенню зв’язків вояків та громади, документування та збереження історичних пам’яток нашого часу, якими є, зокрема, патріотичні малюнки.

Під час проведення Програми планується проведення таких заходів:
1. Проведення обласного конкурсу юнацького патріотичного малюнку.
2. “Оцифрування” малюнків, що надійшли на конкурс.
3. Створення меморіального музею-архіву малюнків в електронному вигляді та розміщення його у соціальних мережах для загального доступу.
4. Проведення виставок оригіналів малюнків у публічних місцях.
5. Проведення урочистого нагородження Учасників конкурсу з залученням військовослужбовців, ЗМІ та розповсюдженням інформації про заходи
6. Дарування малюнків та/або їх копій військовослужбовцям, в тому числі у зоні АТО.
7. Організація зустрічей молоді з військовослужбовцями.
8. Виготовлення та розповсюдження друкованої продукції, соціальної реклами – листівок з малюнками конкурсантів (далі – листівки).
9. Організація написання юнацтвом Чернігівщини листівок для військовослужбовців.

Проведення обласного конкурсу юнацького патріотичного малюнку заплановано у такі терміни:
– прийом малюнків з 30.04.2016 року до 10.10.2016 року
– підбиття підсумків конкурсу та відзначення Учасників – у листопаді 2016 року

Програма проводиться за підтримки таких установ та організацій:
Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації (у рамках проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету).

Запропонована Програма спрямована на розвиток вже виконаних у місті Чернігові у 2015 році проектів/програм:
1) Проект “Виставка-конкурс дитячого патріотичного малюнку /“Національна гвардія – гордість України!/“”
2) Комплексна програма ““Постійно діюча виставка-конкурс дитячого патріотичного малюнку” та “Напиши бійцю листівку”” (отримала підтримку/фінансування на конкурсі, що проводився відділом у справах сім’ї та молоді УССМС Чернігівської міської ради, проектів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно дітей та молоді міста Чернігова)
Запрошуємо прийняти участь у конкурсі та комплексній програмі “Медіа виставка-конкурс юнацького патріотичного малюнку” та “Твоя листівка для воїна”.

УМОВИ УЧАСТІ у обласному конкурсі юнацького патріотичного малюнку
комплексної програми “Медіа виставка-конкурс юнацького патріотичного малюнку” та “Твоя листівка для воїна”

1. Участь у обласному конкурсі юнацького патріотичного малюнку комплексної програми “Медіа виставка-конкурс юнацького патріотичного малюнку” та “Твоя листівка для воїна” (далі – Конкурс, Програма) можуть брати юні мешканці Чернігівської області, яким виповнилось 14 років (неповнолітні – за згодою батьків) (далі – Учасник).
Конкурсні роботи приймаються з 30.04.2016 року до 10.10.2016 року з супровідними листами/інформацією. Підбиття підсумків Конкурсу та відзначення Учасників – у листопаді 2016 року.
Адреса для подання робіт:
– поштова: ТСОУ, вул. Реміснича (Комсомольська), 49, каб. 24 (приймальня) м. Чернігів, Чернігівська обл., 14000;
– електронна адреса: athenaeum.cn@gmail.com
Конкурсанти, які проживають за межами міста Чернігова можуть за попередньою домовленістю подавати роботи до осередків ТСОУ в містах і районах області.

2. Учасникам пропонується виконувати конкурсні роботи за такими номінаціями:
а) “Моє уявлення про захисника України” (зокрема, чернігівські військові формування, особистості сьогодення та з історії, бійці-добровольці)
б) “Військові та нація – єдині” (зокрема, зв/’язок військових та місцевої громади, волонтери та волонтерська допомога, вшанування та підтримка військових)
в) “Родина – надійний тил”

3. Вимоги до робіт Учасників Конкурсу:

3.1. На Конкурс представляються індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (фломастери, олівці, фарби тощо), комп’ютерній графіці.
3.2. Малюнки пропонується виконувати на папері стандартних розмірів.
Розмір малюнка не повинен перевищувати формат А2 (420х594 мм), фото (за наявності) малюнка у форматі .JPG – не більше 10 мегабайт.
Розмір файлу комп’ютерної графіки – не більше 10 мегабайт.
3.3. На зворотному боці у верхньому лівому куті кожної конкурсної роботи необхідно українською мовою зазначити (написати авторучкою, фломастером) друкованими літерами таку інформацію:
прізвище, повне ім/’я та вік автора роботи.
До малюнків, виконаних у комп’ютерній графіці, додається файл з вищезазначеною інформацією у форматі .DOC (допускається .DOCX, .TXT)
3.3.1. До зворотного боку кожної конкурсної роботи необхідно приєднати (степлером або в інший спосіб, що дозволяє роз/’єднати без шкоди для цілісності паперу) аркуш з такою інформацію, що написана друкованими літерами (надрукована) українською мовою:
а) прізвище, повне ім/’я та вік автора роботи
б) назва роботи, техніка виконання;
в) номінація;
г) населений пункт, район проживання;
д) коротка біографічна довідка з описом творчих досягнень та хобі (за бажанням)
е) назва навчального закладу,
ж) контактний телефон,
з) e-mail;
и) відмітка про згоду / не згоду дарування (експонування) малюнка військовим частинам або військовослужбовцям, що розташовані у зоні проведення анти терористичної операції.
До малюнків, виконаних у комп’ютерній графіці, додається файл з вищезазначеною інформацією у форматі .DOC (допускається .DOCX, .TXT)
3.4. Паперові малюнки не треба згинати, оформлювати рамкою, паспарту, наклейками та інше, можна вкладати у прозорий пластиковий файл.
Бажано надсилати на електронну адресу Оргмітету фотографію/скановане зображення паперових малюнків з позначкою у темі повідомлення “На Конкурс патріотичного малюнку” з дотриманням вимог та наданням інформації, що вказані у пунктах 3.2-3.3.1.

4. Критерії оцінки робіт:
– актуальність та повнота розкриття теми;
– рівень володіння технікою виконання, матеріалом;
– творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо);
– охайність роботи та старанність.

4. Роботи, що не відповідають вимогам п. 3, до участі у Конкурсі не допускаються.
4.1. Оргкомітет має право відмовити в участі у Конкурсі малюнкам, зміст яких суперечить чинному законодавству України або загальноприйнятим нормам моралі, зокрема, спрямовані на поділ громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
5. Беручи участь у Програмі/Конкурсі, Учасник погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Умовами.
а) Приймаючи участь у Програмі/Конкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання малюнків та наданої ним інформації про себе Оргкомітету/Організатору, з метою/методами, що не порушують чинне законодавство України, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з метою поширення інформації, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв/’ю зі ЗМІ.
б) Факт виконання дій, встановлених цими Умовами, є згодою Учасника на використання його персональних даних, зазначених ним/нею, Організатором або залученими ним особами для виконання зобов’язань з реалізації Програмі/Конкурсі.
в) Учасники розуміють, що дані, зазначені ними для участі в Програмі/Конкурсі, будуть оброблятися Оргкомітетом/Організатором і залученими ним особами з використанням і без використання засобів автоматизації, включаючи збір, зберігання, передачу (в тому числі транскордонну) відповідно до чинного законодавства про персональні дані, і дають згоду на таку обробку при згоді з цими Умовами.
г) Згода на обробку персональних даних, зазначена в цьому розділі, діє протягом усього строку проведення Програми/Конкурсу та 5 (п’яти) років після її/його закінчення.

6. Оргкомітет не видає мистецькознавчих оцінок і не зобов/’язується аргументувати свої рішення. Оргкомітет не зобов’язується повертати малюнки Учасникам Конкурсу.
Оргкомітет Конкурсу залишає за собою право у будь-який час змінювати умови Конкурсу без повідомлення або згоди Учасників Конкурсу. Повідомлення про зміну умов Конкурсу, новини будуть розміщуватися на сторінці в мережі фейсбук.

7. Адреса Оргкомітету Конкурсу:
поштова: ТСОУ, вул.. Комсомольська, 49, каб. 24 (Приймальня) м. Чернігів, Чернігівська обл., 14000
електронна адреса: athenaeum.cn@gmail.com
Сторінка в мережі фейсбук: https://www.facebook.com/patriotic.picture

Останні новини Чернігівщини

Викрадення майна на 1,4 млн грн: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо організованої злочинної групи крадіїв 13:47

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організатора злочинної групи.

Міська рада затвердила рішення, яке є ще одним кроком у напрямку будівництва житла для власників пошкоджених осель 13:46

23 голосами обранці під час 32-ї (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання підтримали рішення "Про затвердження комунальному підприємству "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо поділу".

В Чернігові поліцейські викрили роздрібного наркоторговця, який збував психотропні речовини шляхом «закладок» 13:44

Оперативники підрозділу по боротьбі з наркозлочинністю карного розшуку поліції Чернігівщини спільно з поліцейськими Чернігівського райуправління затримали 23-річного мешканця Чернігова після чергової партії забороненого «товару».

Піротехніки Чернігівщини вилучили 6 вибухонебезпечних предметів сучасної війни

Піротехніки Чернігівщини вилучили 6 вибухонебезпечних предметів сучасної війни 13:42

Учора, 1 червня, розрахунки частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області відпрацювали 3 звернення та вилучили 6 вибухонебезпечних предметів.

Екскурсія до зоопарку, розваги та смаколики: профспілка поліції Чернігівщини організувала для дітей незабутнє свято 13:39

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей первинна профспілкова організація ГУНП в Чернігівській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції влаштувала свято для дітлахів колег-спілчан. Малеча весело та активно провела дозвілля у Менському зоопарку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини