Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 01:22:47

Коли бібліотека зачиняється…

26.04.2016   14:11Агенцiя

Програма в рамках Всеукраїнської акції «Ніч в бібліотеці».

Що відбувається в бібліотеці, коли вона зачиняється та пішов останній читач? Приходить вечір, потім ніч, оживають мудрі книги, зі сторінок виходять герої улюблених книг - феї, маги, чаклуни, мандрівники, корсари та інші, знову вони подорожують, шукають пригоди, а іноді сидять за самоваром і тихенько ведуть бесіду…

Саме в такий вечір найактивніші читачі Чернігівської обласної бібліотеки для дітей разом з батьками зібралися в своїй бібліотеці, де для них була підготовлена цікава спеціальна програма в рамках Всеукраїнської акції «Ніч в бібліотеці».

На початку дітей порадував веселими гарними танцями хореографічний колектив гімназії № 31, оплесками діти зустріли вокалістку Надійку Поклад (ЗОШ № 34).

А після цього почалися справжні дива. У відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів малюків зустрічала Фея – Книга; бібліотечна Майстриня дала майстер – клас «Чарівний клубочок», весела Бабуся Ягуся грала з дітьми, танцювала. Феї – чарівниці зварили чарівне зілля за допомогою найстарішої бібліотечної книги, щоб потрапити до казки. Під час казкового квесту дітей вітала Фея – Лялька та веселі герої музично – танцювальної лялькової вистави.

У відділі обслуговування 5-9 класів теж відбувалися таємничі події: всіх, хто знайомився з книжковою виставкою-панорамою «Читаємо мовою Шекспіра», захопили в полон справжні пірати і відправили їх на свій корабель, де бранці повинні були задля звільнення з полону відповісти на запитання квесту «Відкриваємо світ разом» про відомих мореплавців та про морські судна, які допомагали відкривати світ; про літературні твори, що розповідають про пригоди і пошуки скарбів. Це були доволі непрості завдання, проте діти правильно відповіли на всі запитання, знайшли скарб і зрозуміли, що справжній скарб – не золото, а знання, книги, в яких заховане найцікавіше.

Потім старші читачі взяли участь у цікавому краєзнавчому квесті «Чернігів – місто легенд», який допоміг дітям перевірити та зміцнити свої знання про рідне місто.

Відділ мистецтв запросив шанувальників музичної казки на гурман-вечір, де подавалися справжні музичні ласощі – казка Є.Гофмана та балет П. Чайковського «Лускунчик та мишачий король», діти перевірили свої знання під час тест-онлайну за цією казкою. На завершення незвичайного вечора бібліотекарі влаштували своїм гостям тихе чаювання в сутінках за справжнім самоваром, а юні мандрівники, звільнені з полону, разом із піратами поласували смачним тортом.

Бібліотека вперше зробила такий незвичайний подарунок своїм читачам. Діти і батьки змогли побувати у справжній казці, зануритися у світ прекрасних фантазій, побачити бібліотеку такою, якою вони її ніколи не бачили, адже по-доброму здивувати свого маленького читача – це і є головне завдання дитячої бібліотеки.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.