Кольори веселки Мирослави
За сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» 21 квітня відкрилася перша персональна виставка у столиці одинадцятирічної ніжинської мисткині Мирослави Павлюченко.
Мирослава - учениця Ніжинської школи мистецтв при НУКіМ ім. М. Заньковецької (художнє відділення, 2 клас). вихованка зразкового колективу «Фітодизайн» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва з 2010 р., учениця 5-Б класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15.
Працівники Фонду помітили талановиту дівчинку під час колективної дитячої виставки вихованців Юлії Петренко, що відбувалася в картинній галереї Фонду. Після цього дівчинку запрошували ще не раз до участі в колективних виставках, які відбувалися в київських музеях за підтримки Фонду. Загалом же у житті дівчинки вже відбулося чимало виставок. Мирослава - учасниця виставки творчих робіт дітей та молоді в рамках обласного творчого звіту «Квітуй во славу України, талантів молодих перлино!». Художній відділ Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Г Спаського, м. Ніжин, 31 березня – 30 квітня 2013 р., учасниця виставки «Співаймо шану Кобзареві» в художньому відділі Ніжинського краєзнавчого музеї імені І. Спаського, м. Ніжин, 01лютого – 01березня 2014 р.; учасниця виставки «Омріяна Україна», Президентський фонд Л. Кучми «Україна», м. Київ, вересень 2015 р.; учасниця виставки дитячих робіт в Музеї видатних діячів української культури, музей М. Старицького, м. Київ, вересень 2015 р.; учасниця виставки «Янголи миру» в літературно-меморіальному будинку-музеї Т. Шевченка, м. Київ, 1-15листопада 2015 р.; учасниця виставки «Дитячі мрії», Національний музей Т. Шевченка, м.Київ, 28.12.2015-17.01.2016. Постійна учасниця усіх міських виставок та благодійних акцій, які проводяться в Ніжині до Дня Незалежності України, до Дня міста, на Покровському ярмарку, в підтримку воїнів АТО тощо.
А сьогодні Мирослава Павлюченко відкрила вже в столиці першу персональну виставку, на яку прийшло чимало київських ровесників. Дівчинка поділилася секретами творчості і розповіла, як народжуються цікаві ідеї та як вони втілюються в життя.
Мирослава володіє різними техніками образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (розпис на склі, писанкарство, графічні техніки, ліплення з солоного тіста, кераміка, петриківський розпис, батик, ілюстрування). Дівчинка вміє вдало створювати об’ємні композиції, втілюючи свої задуми в круглій скульптурі. Має вроджене відчуття кольору, що допомагає їй вдало поєднувати палітру кольорів у втіленні задуманого образу. Вдало створює композиції, проявляючи в них необмежену фантазію, де кожен образ є проявом її характеру. У досить юному віці дівчинка вже має свій власний індивідуальний почерк художника, який можна легко розпізнати. Композиційні образи юної мисткині знають не тільки в Україні, але й далеко за її межами.
Дівчинка живе образотворчістю, любить виступати на сцені як драматична акторка й читати гуморески, пробує себе в написанні віршів, казок, оповідань. Успішно вивчає англійську мову. Уміло проводить майстер-класи на міському, регіональному і міжнародному рівнях, є постійною учасницею ряду виставок, включаючи й міжнародні.
Останні новини Чернігівщини
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.