Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 02:50:47

Відбулося відкриття виставки “Українська лялька: від давнини до сучасності”

07.04.2012   17:13Агенцiя

У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулося відкриття виставки “Українська лялька: від давнини до сучасності”

Усього експонуються унікальні роботи понад 30 майстринь, переважно з Чернігова. Усього близько 300 робіт.

Зокрема ляльки, зроблені такими відомими на Чернігівщині майстринями як Олександра Дідович, Ольга Костюченко, Тетяна Стадніченко, Оксана Гриць та інші.

У заході взяли участь: директор музею Ігор Коцюбинський, зав. відділом музею Олена Сазонова, Олександра Дідович, Наталія Черняк та інші знані майстрині.

Окрасою став виступ-демонстарція вбрання у виконанні групи дівчат з
Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування № 9.

Виставка триватиме до середини травня ц.р.

Експозицію відкрито з 9 до 17, субота: з 10 до17, неділя – з 14 до 17.

Довідки за тел. (04622) 4-10-03 та 4-43-26.

http://kotsubinsky.org/news/vidbulosja_vidkrittja_vistavki_ukrajinska_ljalka_vid_davnini_do_suchasnosti/2012-04-05-212

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини