Сольний концерт Марини Маккей у філармонійному центрі. ФОТО
Справді, у суботу 0 17-00 в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм, відбулося незвичайне дійство – сольний концерт МАРИНИ МАККЕЙ.
Та це не просто концерт, до речі такого я ще не бачив від наших артистів, а мюзикл за мотивами п,єси М.Старицького. Концертна зала була вщент заповнена. Зранку по місту їздило авто та закликало чернігівців завітати на концерт.
Скажу зразу – концерт удався на славу. Адже в ньому був задіяний весь творчий колектив артистів. На сцені розігралася комедія у всій її красі. Ніколи було нудьгувати. Глядацька зала раз по разу скандувала БРАВООО!
Звісно, це піддавало жару й артистам, а особливо Марині Маккей яка кожного разу виходила до глядачів у новому вбранні та чарувала своїми піснями. Довгими та гарячими оплесками глядачі дякували Марині та провідним артистам за чудовий суботній вечір. Мо-ло-дці!
Фоторепортаж з концертної зали від Віктора Кошмла.
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40
Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).
Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.











