Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 20:47:04

Про стільці Міського палацу культури у Чернігові

29.02.2016   09:43

Була піднята тема про заміну стільців у концертній залі.

Такий вигляд має кінозала Міського палацу культури.

Звісно про кінопокази тут мова не йде. Кінозала Палацу нагадує розруху післявоєнних років, а хочеться її перетворити на репетиційну базу для аматорських театральних колективів (театру “Ілюмінатор”, “Театр 23” та інших.)

В планах після ремонту перетворити цей об’єкт на малу сцену для літературних вечорів, театральних дитячих вистав, концертів, показів мод, вечорів відпочинку для людей поважного віку, пізнавальних лекцій. Цією залою цікавляться, проте її стан не дає можливості навіть для репетицій, не кажучи вже про реалізацію на її сцені якихось проектів.   У концертній залі Палацу культури різні стільці: половина відреставрована у 2010 році за ініціативи організаторів проекту “728”, інша залишилася без змін.Завдяки виділеним коштам концертна зала палацу отримає повністю нові стільці. У самій кінозалі власними силами влітку зробимо ремонт. Туди перемістяться 232 відреставрованих раніше стільців з концертного залу. Решта за попередніми перемовинами з управлінням культури відправляться до ДК “Текстильник” на Шерстянці та в приміщення бібліотеки на вул. Тичини, 47. Тим самим ми вирішимо проблему заміни крісел в трьох культурних установах міста.

Наша задача перетворити Міський палац культури у головний концертний майданчик міста. Для цього треба створити максимальний комфорт як для гладача, так і для артистів.

  Ірина Должикова

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.