Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 04:37:55

Про стільці Міського палацу культури у Чернігові

29.02.2016   09:43

Була піднята тема про заміну стільців у концертній залі.

Такий вигляд має кінозала Міського палацу культури.

Звісно про кінопокази тут мова не йде. Кінозала Палацу нагадує розруху післявоєнних років, а хочеться її перетворити на репетиційну базу для аматорських театральних колективів (театру “Ілюмінатор”, “Театр 23” та інших.)

В планах після ремонту перетворити цей об’єкт на малу сцену для літературних вечорів, театральних дитячих вистав, концертів, показів мод, вечорів відпочинку для людей поважного віку, пізнавальних лекцій. Цією залою цікавляться, проте її стан не дає можливості навіть для репетицій, не кажучи вже про реалізацію на її сцені якихось проектів.   У концертній залі Палацу культури різні стільці: половина відреставрована у 2010 році за ініціативи організаторів проекту “728”, інша залишилася без змін.Завдяки виділеним коштам концертна зала палацу отримає повністю нові стільці. У самій кінозалі власними силами влітку зробимо ремонт. Туди перемістяться 232 відреставрованих раніше стільців з концертного залу. Решта за попередніми перемовинами з управлінням культури відправляться до ДК “Текстильник” на Шерстянці та в приміщення бібліотеки на вул. Тичини, 47. Тим самим ми вирішимо проблему заміни крісел в трьох культурних установах міста.

Наша задача перетворити Міський палац культури у головний концертний майданчик міста. Для цього треба створити максимальний комфорт як для гладача, так і для артистів.

  Ірина Должикова

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.