Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 20:41:57

Ретроспектива: у музеї-заповіднику М.Коцюбинського згадали трагічні події української історії

22.02.2016   08:27Агенцiя

19 лютого у літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. Коцюбинського відбулася літературно-музична композиція-реквієм «Ретроспектива», присвячена трагічним подіям в українській історії, починаючи від національно-визвольного руху початку ХХ століття і до сьогодення.

«Ретроспектива» - це своєрідна данина тим, хто поклав своє життя за незалежність і краще майбутнє для своєї держави, тим, хто і сьогодні платить високу ціну за те, щоб мир прийшов на нашу землю.

За доброю традицією зі щирими словами до присутніх звернувся директор музею Ігор Коцюбинський, котрий побажав гостям миру і радості, які зараз так необхідні кожному у нашій країні.

Натхненна поезія і зворушливі пісні, що стукають у саме серце, прозвучали під час заходу у виконанні Антона Яреми, Анастасії Буряк, Олексія Лаща, Діани Мазур, Богдана Потебні, Ярини Данько, Єлизавети Прищепи, Анастасії Сороки, Артема Бриля, Наталії Вершняк та Павла Буглака.

Справжньою перлиною заходу стала хорова композиція «Пам’яті тридцяти». Пісню на слова П.Тичини і раніше можна було неодноразово почути у виконанні українських співаків. Але у музеї М.Коцюбинського прозвучала нова унікальна версія твору, музику для хорового виконання якого написав талановитий студент музичного училища ім. Л.Ревуцького Артем Бриль.

Автором і незмінним ведучим заходу виступив вчений секретар музею Дмитро Мельниченко, який вкотре наголосив на тому, що пам’ять про нелегкі часи в історії народу має вічно незгасним вогнем палати у наших душах.

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини