Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 06:59:26

Відбулося відкриття щорічної фотовиставки Чернігівської обласної організації Національної спілки фотохудожників України

12.02.2016   08:21Агенцiя

10 лютого у читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка відбулось відкриття щорічної фотовиставки Чернігівської обласної організації Національної спілки фотохудожників України.

Бібліотека є партнером організації і на початку кожного року любителі прекрасного чекають нових робіт талановитих митців.

Голова Чернігівської обласної організації НСФУ Микола Павлович Турчин розповів про досягнення фотомайстрів за минулий рік, творчість яких відзначилась багатьма персональними виставками та вагомими здобутками на престижних фотоконкурсах.

Члени НСФУ поділились своїми творчими планами, подякували гостям за підтримку та бібліотеці за співпрацю.

Фотохудожників привітала директор ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка Аліференко Інна Михайлівна. «На фоні негативних подій в Україні так важливо знати, що є і світла сторона життя, що є добро і що життя продовжується, – наголосила вона. – На виставці зібрані світлі, по-справжньому красиві життєлюбні фотографії. Ця захоплена, застигла мить чарує і дає надію. За це і дякуємо!».

Чернігівський мистецтвознавець та викладач кафедри туризму ЧНТУ Віктор Величко та студенти вузу запропонували організовувати тематичні виставки і, презентуючи архітектурні та історичні пам’ятки Чернігова, наслідувати приклад провідних європейських країн і розвивати туризм міста. Вітання прозвучали від фотографів та шанувальників творчості.

На виставці представлено 40 різнопланових, різножанрових робіт 10-ти фотохудожників в таких жанрах фотографії, як пейзаж, портрет, натюрморт, «людина в кадрі».

Микола Турчин передав у своїх світлинах красу та велич природи, живої та рукотворної, даючи глядачеві усвідомити швидкоплинність та водночас силу життя.

Поєднання у Валерія Шайгородського любові до пейзажів та потягу до новаторства відображується і на його роботах. Вони несуть в собі філософський підтекст, змушуючи відчувати тихий сум від пейзажів та легкість від ніжних наречених.

Як завжди високопрофесійно та точно передав емоції та переживання людини Віктор Кошмал.

Юрій Хромушин поділився новими для нього миттєвостями сільського життя Чернігівщини.

Загадкові та м’які пейзажі Ігора Волосянкіна не можуть залишити нікого байдужим.

Новий для організації напрям привнесла Інна Буглак, показавши глядачам свої фотонатюрморти, де цікава композиція поєднується з влучно підібраними кольорами.

Уже впізнавані фотопортрети Романа Віленського чуттєві та, здається, проникаючі в саму душу людини. Чудові краєвиди та пейзажі Вадима Івкіна надихають на подорож.

Валерій Кругерський у своїх світлинах впіймав несподівані сторони людської душі, а від фото Андрія Олексієнка віє щирістю та теплом життя.

Студенти Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування (майбутні фотохудожники) відмітили високий професіоналізм та виявили бажання досягти такого ж рівня майстерності.

А учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді разом з директором Коломієць Галиною Василівною запросили митців провести майстер-клас з фотографування. На це Микола Павлович з доброю посмішкою відповів, що Спілка відкрита для талановитої молоді і кожен з членів Спілки із задоволенням допоможе початківцям розкрити свій потенціал. Але неодмінно треба старанно працювати, бо мета організації – «не кількість, а якість». Можливо, членів Чернігівської обласної організації НСФУ не так багато, та кожен з них – самобутній митець.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.