Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 07:05:59

"Нематеріальна культурна спадщина: збереження та охорона культурного надбання"

11.02.2016   17:00Агенцiя

Чергова експертна зустріч в режимі он-лайн з представниками Кабінету міністрів України відбулася 11 лютого.

Експерти та представники Міністерства культури України, громадськість обговорювали проект Закону України «Про нематеріальну культурну спадщину». За допомогою веб-зв’язку до участі в зустрічі мали нагоду долучитися представники обласних державних адміністрацій, медичних закладів (на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів), Дніпропетровська, Львова, Одеси, Полтави та Харкова.

Під час зустрічі йшлося про правові, організаційні та суспільні відносини у сфері нематеріальної культурної спадщини, а також правові форми міжнародного співробітництва в цій сфері. Зокрема наголошувалося на необхідності охорони нематеріальної культурної спадщини так як це є важливим обов’язком держави.

Учасники зустрічі обговорювали принципи державної політики у сфері нематеріальної культурної спадщини, а також пріоритети державної політики у сфері нематеріальної культурної спадщини.

Це стосувалося забезпечення охорони нематеріальної культурної спадщини України, усунення загроз зникнення нематеріальної культурної спадщини, визнання нематеріальної культурної спадщини одним із головних джерел культурного різноманіття й гарантії сталого розвитку суспільства, а також залучення населення до охорони нематеріальної культурної спадщини та сприяння забезпеченню життєздатності та актуалізації нематеріальної культурної спадщини.

Експерти та представники Міністерства культури України наголосили на посиленні міжнародного співробітництво у сфері охорони нематеріальної культурної спадщини, а саме обмін інформацією та досвідом, спільні ініціативи, інші заходи, що забезпечують належну охорону нематеріальної культурної спадщини, наявної на території України, а також одержання (міжнародної) допомоги, спрямованої на охорону цієї спадщини.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.