Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 13:45:41

Тетяна і Сергій Дзюби отримали нагороду імені Ернеста Хемінгуея

25.01.2016   08:05Агенцiя

Приємна новина надійшла з Канади – відомі письменники і журналісти з Чернігова: Тетяна Дзюба і наш колега з газети «Деснянська правда» Сергій Дзюба нещодавно стали лауреатами почесної міжнародної нагороди – премії імені Ернеста Хемінгуея в номінації «Країни і континенти» за зміцнення творчих зв’язків між народами.

Засновники цієї престижної відзнаки – канадське видавництво «Litsvet» і відомий журнал «Новий Світ» (головний редактор – письменниця, сценарист, кінокритик Олена Жукова, заступник головного редактора – письменник, публіцист Михайло Співак).

Як відомо, саме в цьому видавництві у Канаді вийшов чотиритомник Тетяни і Сергія «Вірші 60-ма мовами світу», який отримав значний резонанс у багатьох країнах.

Взагалі ж, Сергій і Тетяна Дзюби – лауреати почесних нагород у Канаді, Великобританії, Німеччині, Болгарії, Македонії, Росії, Білорусі, Казахстані. Їхні твори перекладені вже 60-ма мовами світу і надруковані в 36 країнах. А книжки вийшли в США, Канаді, Великобританії, Швеції, Польщі, Болгарії та Казахстані. Зараз готуються до друку збірки віршів Тетяни і Сергія у Франції та Чехії.

А роман-серіал для дітей «Потягуськи» Сергія Дзюби (створений у співавторстві з Іриною Кулаковською), перекладений уже кількома мовами, цього року ошатно видають у Канаді (у видавництві «Litsvet») та Вірменії (за державним замовленням). Твори Сергія і Тетяни прочитали понад чотирьох мільйонів людей в усьому світі.


Віталій Леус

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини