Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 16:26:59

Чудовий подарункок для патріотів України

15.12.2015   11:37Агенцiя

Заслужена артистка України Марина Гончаренко, солістка військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, презентувала авторський патріотичний пісенний диск «Всі до бою!».

Чудовим подарунком для патріотів України стала презентація в Києві та Чернігові пісенного диску «Всі до бою!» солістки військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслуженої артистки України Марини Гончаренко.

Задум створення пісенного альбому в Марини виник під час численних концертів у польових умовах на передових позиціях українських воїнів, задіяних в АТО та власні враження від спілкування зі справжніми патріотами України. У її нових піснях лейтмотивом звучить тема боротьби.

Створенню та популяризації диску сприяло командування Сухопутних військ Збройних Сил України, військові журналісти, творчий колектив Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України та волонтерські організації.

– Українська музика, патріотична та військова пісня мають всі шанси стати для українців номером один! Особливо нині, коли ми в Україні бачимо неймовірний сплеск патріотичних почуттів та національного піднесення. І слово, і пісня підносить патріотичний дух, надихає на великі подвиги, – зазначає керівник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України заслужений артист України підполковник Олександр Шевчук.

– Цей альбом має особливе значення. Адже кожна пісня в ньому вистраждана душею її авторки та виконавиці. Ці композиції народилися після виступів колективу Військово-музичного центру перед військовослужбовцями та населенням у зоні АТО. Військові артисти виконали на цій території вже понад 70 концертів. Музичні твори Марини Гончаренко про українського бійця, рідну землю, кохання, і, щонайголовніше – про непохитну віру в нашу перемогу, — констатував заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Олександр Голоднюк.

Найближчим часом військові музики планують активізувати поширення музичного диску «Всі до бою!» серед бійців військових частин і підрозділів Збройних Сил України та створити відеоролик до однієї з пісенних композицій.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.