Вийшла друком збірка переможців V Чернігівського обласного конкурсу дитячої літературної творчості
Побачила світ збірка творів – переможців V обласного конкурсу дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України», що проводять чернігівські письменники разом з обласною бібліотекою для дітей.
Видання вийшло ошатним, з гарними ілюстраціями юних художників, переможців одноіменного конкурсу. Це - справжній подарунок всім, хто тільки починає свій шлях у поезії, прозі.
Діти пишуть про Батьківщину, про своїх близьких, про мрію в перемогу над злом і ненавистю. Довгоочікувана перемога обов’язково прийде до нас, і в нашій країні завжди пануватимуть мир і злагода! Саме про це мріють юні поети і прозаїки, справжні маленькі патріоти своєї країни.
Збірки отримають юні автори творів, всі дитячі бібліотеки Чернігівщини, частина сільських бібліотек.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.