Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 17:44:45

Відбулась конференція для викладачів образотворчого мистецтва "Художнє ткацтво"

02.11.2015   15:05Агенцiя

Відповідно до планів роботи обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв та обласного методичного об’єднання викладачів мистецьких навчальних закладів 28 жовтня організовано та проведено у приміщенні Чернігівської дитячої художньої школи конференцію, для викладачів образотворчого мистецтва, початкових спеціалізованих навчальних закладів області на тему «Художнє ткацтво».

Конференція проводилась з метою підвищення професійної майстерності викладачів, обміну практичним досвідом, вдосконаленням методики викладання художнього ткацтва та надання викладачам можливості безпосередньо стати учасником захоплюючих майстер-класів провідних майстрів.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись заступник директора обласного методичного центру Світлана Сакір та директор Чернігівської дитячої художньої школи Марія Рибіна-Ткач.

Викладачі образотворчого мистецтва області мали змогу переглянути відео-матеріал та прослухати інформацію директора ДХШ Рибіної-Ткач Марії Юріївни про Всеукраїнську наукову конференцію «Ткацтво, килимарство» в м. Тернопілі.

Вміння створювати різні техніки плетіння ткацтва показала Художник декоративно-прикладного мистецтва, член Молодіжної секції Національної спілки художників України Вершиніна Ганна Вікторівна. В роботі конференції також взяла участь Керівник студії «Ткацтва та бісероплетіння» ОЦНР для дітей та юнацтва (ОНМЦКіМ) Горох Ірина Анатоліївна, яка розповіла та показала методику викладання художнього ткацтва. По закінченні майстер-класів майстрині були нагороджені почесними грамотами за якісно підготовлену роботу.

В результаті проведення обласної конференції з питань розвитку художнього ткацтва, викладачі шкіл естетичного виховання отримали досвід роботи з ткацьким верстатам (рамою), який будуть використовувати у подальшій роботі початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.