Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 14:49:05

Театр тіней Fireflies завойовує китайські серця. І не тільки. ВІДЕО

13.10.2015   09:39Агенцiя

Робота театру тіней Fireflies під назвою "Бережіть землю" виграла номінацію кращого короткометражного фільму 2015 на кінофестивалі Handle Climate Change Film Festival (скорочено HCCFF) в Китаї.

Відеоробота театру була єдиним учасником з України та змагалася з іншими стрічками з Ірану, Росії, Сполучених Штатів Америки, Іспанії, Китаю, Франції та Туреччини.

Організатори кінофестивалю HCCFF кажуть, що кінофестиваль отримав 1245 заявок на участь з 93 країн світу. У фінальному турі 49 робіт боролися за топ 10 нагород.

Кращі роботи HCCFF будуть показані на конференції ООН з клімату в Парижі в листопаді 2015 року.

HCCFF покликаний об'єднати кращі відеороботи про зміну клімату та захисту навколишнього середовища і представити їх на міжнародному рівні. Кінофестиваль об'єднує режисерів, експертів, активістів та глядачів, що б надихнути і підштовхнути людей до створення кращого світу. HCCFF +2015 це перший кінофестиваль, що проходить в Китаї, який присвячений зміні клімату. HCCFF проходить з 19 по 20 вересня 2015 в місті Шеньчжень в Китаї.

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини