Проект Романа Закревського «Where we are» на виставці "Ідентифікація.ua"
Встановити зв’язок між поколіннями за допомогою фотографії вирішили в Національному музеї Івана Гончара.
«Ідентифікація.ua» – це багаторічна праця Івана Макаровича Гончара «Україна та українці» поєднана з авторським проектом чернігівського фотографа Романа Закревського «Where we are»
23 вересня – 20 жовтня в Музеї Івана Гончара триватиме виставковий фотопроект «Ідентифікація.ua».
«Ідентифікація.ua» – це своєрідне поєднання архівних та сучасних портретних світлин українців ХХ та ХХІ століть. З одного боку – сорокарічна праця Івана Макаровича Гончара «Україна та українці», з другого – авторський проект чернігівського фотографа Романа Закревського «Where we are».
Цей проект покликаний встановити зв’язок між поколіннями, віднайти ідентичність та представити фотографію як історичну пам’ять. А також створити портрет країни через індивідуальність кожного.
«Це не персональний проект, а загальний особистісний пошук ідентичності сприйняття людиною самої себе і сприйняття її іншими. Це своєрідний слід в історії для кожного, хто бере участь. Це портрет часу», – розказують автори про свій фотопроект.
В рамках фотовиставки для дітей проводитимуться інтерактивні заняття за історико-етнографічним альбомом «Україна й українці», під час яких діти дізнаються про історію виникнення фотоколажу та правила дослідження фотографій. Крім того, кожен охочий зможе долучитися до проекту «Where we are», сфотографувавшись на пам’ять.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.