Чернігівський філармонійний центр презентував мікс-мюзікл "Вікенд у Парижі"
1 жовтня у всьому світі відзначався Міжнародний день музики. Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм до цієї події підготував для глядачів комедію в стилі селфі мікс-мюзікл “Вікенд у Парижі”.
Це було справжнє свято музики, бурлеску та неймовірного гумору. В основу вистави лягла відома французька комедія Марка Камолетті «Ох вже ця Анна!», динамічно доповнена світовими хітами у виконанні солістів філармонійного центру.
Артисти виступали у незвичайному амплуа, демонструючи глядачеві безмежні можливості мистецтва. Доповнювали дійство цікавий грим, декорації, витриманий французький стиль.
Повна зала позитивно налаштованих глядачів дуже підтримала артистів увагою, сміхом, оплесками, що дуже важливо для якісної щирої гри акторів. Бурхлива овація після вистави, багато квітів, захоплені щирі відгуки, багаточисленні запитання, чи буде повторний показ свідчать про те, що вистава сподобалась глядачам. Тож, найближчим часом слід чекати повтору комедії “Вікенд в Парижі”.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.