Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 13:10:42

Звітує творча молодь Чернігівщини. ФОТОрепортаж

01.10.2015   21:30Агенцiя

Управління освіти і науки облдержадміністрації, Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді та Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва презентують Х Обласну дитячу виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Учасники виставки-конкурсу - вихованці позашкільних навчальних закладів області.

Учасники виставки-конкурсу - вихованці позашкільних навчальних закладів області.

 В цьому році на розгляд журі було представлено 506 робіт, виконаних в різних техніках. Серед традиційних видів декоративно-ужиткового мистецтва таких, як, різьблення, художня кераміка, лозоплетіння, вишивка, декоративний розпис, представлено багато сучасних видів - бісероплетіння, вишивка стрічками, валяння, вироби з солоного тіста фітодизайн тощо.

Високий художній рівень мають роботи гуртківців  Варвинського районного Будинку школяра  (директор Павлова Н.М.), Городнянського   Центру  дитячої  юнацької  творчості  (директор Трофименко О.М.), Ічнянського  районного Будинку дитячої та юнацької творчості (директор Семенах Ю.С.),  Козелецького  Будинку  творчості  дітей та юнацтва  (директор Ліскович Н.М.), Коропського районного центру дитячої творчості  (директор Куніцина О.В.), Корюківського  районного  Центру дитячої і юнацької творчості (директор Іваненко В.Г.),  Менської районної станції юних  техніків (директор Чорний В.І.),  Ніжинського Будинку дітей та юнацтва  (директор Забродська  І.М.), Ніжинської станції  юних техніків  (директор Щекотіхін В.В), Новгород-Сіверського  Центру  дитячої  та  юнацької  творчості  (директор Чмир О.П.), Остерського Будинку творчості дітей та юнацтва (директор Садикова О.В.),  Ріпкинського  районного Центру  дитячої  та  юнацької творчості  (директор Лаба О.О.),   Сосницького  Будинку школяра  (директор Дейнеко Л.В.), Центру творчості дітей та юнацтва  Прилуцької   міської   ради  (директор Савченко Т.М.), Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва (директор Мельниченко І.О.), Чернігівського обласного Центру науково-технічної   творчості  учнівської  молоді  (директор  Кравченко Д.І.), Чернігівського обласного  центру  народних  ремесел  для  дітей та юнацтва (директор Тищенко Н.П.), Щорського районного центру дитячої та юнацької творчості (директор Скотаренко Н.В.)

Організатори виставки висловлюють велику подяку співробітникам літературно-меморіального музею-заповіднику М.М.Коцюбинського за підтримку обдарованої молоді та вагомий вклад у розвиток дитячої творчості в області.

Фоторепортаж з виставкової зали Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.