Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 17:28:10

Колиска майбутніх археологів

01.10.2015   09:20Агенцiя

Цієї осені археологічному гуртку, який працює в Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського, виповнюється 11 років.

Основною метою роботи гуртка є популяризація серед молоді славного минулого нашого краю та виховання шанобливого ставлення до культурно-історичної спадщини, яку залишили по собі наші далекі пращури.

Взимку школярі знайомляться з “азами” археології: періодизацією, методикою археологічних досліджень тощо, а також вивчають матеріальну культуру давнього населення Чернігівщини. Як наочний посібник під час занять використовуються багаті музейні колекції, демонструються цікаві науково-популярні фільми з археології.

З початком весни проводяться одноденні польові виїзди (археологічні розвідки) для практичного застосування отриманих знань при пошуку давніх поселень, городищ та могильників.

У липні–серпні члени гуртка, за бажанням, мають можливість взяти участь у роботі археологічних експедицій, які проводяться Інститутом історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка та Чернігівським історичним музеєм імені В.В. Тарновського. Це, мабуть, найбільш цікавий аспект діяльності будь-якого археолога, адже саме в експедиції є можливість власноруч знайти речі, що розкривають таємниці сивої давнини, та поринути в романтику експедиційного життя.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини