Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:42:29

Вірші, які розчулять найвибагливішу душу. ВІДЕО

19.08.2015   08:39Агенцiя

Чернігівська письменниця Лариса Ткач, дружина відомого літератора Михася Ткача, презентувала збірку віршів «Кришталева роса». Зазвичай авторка пише для дітей і про дітей. А ця книга розрахована на дорослого читача. І, до речі, «Кришталева роса» — переважно «жіноча» збірка.

Її вірші з нової збірки «Кришталева роса» бажано читати, коли на душі смуток. Сама авторка Лариса Ткач зізнається, що за рік написала понад сотню віршів і на поетичні рядки її надихнув смуток в Україні.

Це її шоста поетична збірка за останні 12 років. Попередні були про дітей і для дітей. Остання має чотири розділи. Авторка вважає свою збірку складною, бо в ній закладена непроста філософія. Лариса Ткач досліджує вічні теми добра, справедливості і прагне зрозуміти сутність людини, швидкоплинність людського буття. Один з розділів авторка присвячує образу матері – найдорожчої у її житті людини.

«Кришталева роса» містить і любовну лірику. У кожному розділі Лариса Ткач зізнається в коханні своєму головному критику і натхненнику – чоловікові Михасю Ткачу. Вже досвідчений письменник, який дуже критикує вірші дружини, зізнається, що захоплюється її поезією.

Свою «Кришталеву росу» Лариса Ткач радить почитати жінкам, бо вони найбільше зрозуміють сутність кожного поетичного рядка. Вона не виключає і море сліз, бо вірші, написанні за останній рік, розчулять найвибагливішу душу.


Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.