Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 06:40:22

“Тиждень” зник – хай живуть “Відомості Чернігівщини”

29.02.2012   17:45

У лютому в інформаційному просторі області з'явилося нове видання “Відомості Чернігівщини”. Першими його змогли побачити та почитати ті, хто оформив передплату на обласний інформаційний тижневик “Тиждень”.

У зверненні до читачів редакція газети “Відомості Чернігівщини” зазначила наступне “Нещодавно газета “Тиждень” припинила своє існування, а на інформаційних теренах міста (маються на увазі Прилуки – авт..) зявилося нове видання – газета “Відомості Чернігівщини”…”. Таким чином, всі хто хотів читати “Тиждень” буде читати “Відомості Чернігівщини”.

Якщо говорити про формат та технічні параметри, то нове видання може похвалитися кольоровим друком, яскравими сторінками та накладом в 5000 екземплярів (наклад “Тижня” ледь “дотягував” до 2000 примірників). Щодо наповнюваності та інформаційного контенту, то тут слід відмітити, що новини переважно про Прилуки та Чернігів, Прилуцький район та область, програма телепередач і дві сторінки розважального характеру.

У другому номері “Відомостей Чернігівщини”, який виходив напередодні Дня захисника Вітчизни, було розміщено інтерв’ю з депутатом обласної ради Анатолієм Мирошниченко “Чоловікам личить висота”. Цікаво, що зберігається тенденція: “Тиждень” був позитивно настроєний до Анатолія Костянтиновича і “Відомості” також.

Редакцію “Відомостей Чернігівщини” очолила Марія Товаренко, тоді як редактором “Тижня” був Валерій Дорошенко. А от адреса та телефон нової газети залишилася та ж сама що і в “Тижня”. Тож можна сказати: “Тиждень” зник – хай живуть “Відомості Чернігівщини”, і зробити припущення, що остання стала правонаступником видання.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.