Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 12:47:09

Відзначили переможців фотоконкурсу

23.07.2015   09:09

Цього року Ніжинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано й проведено ІІ міський фотоконкурс «Я і родина – щаслива Вкраїна».

Його мета -привернення уваги громадськості до провідної ролі сім’ї в розвитку й зміцненні сучасної держави, піднесення вагомості сімейних цінностей як основи благополуччя суспільства, поширення  найкращих сімейних традицій, патріотичне виховання та популяризація здорового способу життя, спрямованого на укріплення духовного, морального і фізичного здоров’я населення, профілактика соціального сирітства. Адже основне завдання центру соціальних служб – працювати на благо наших сімей, здійснювати їх соціальну підтримку, щоби кожен маленький ніжинець зростав у дружньому родинному колі, у радості й любові.

Участь у конкурсі взяли діти й молодь віком до 35 років.

Відзначення переможців відбулось 16 липня у читальному залі Будинку книги, колектив якого плідно співпрацює із соціальною службою в організації культурно-освітніх заходів для дітей і молоді різних категорій.


Відповідно до Положення про фотоконкурс І і ІІ місця у віковій категорії до 18 років отримали роботи учня ЗОШ № 4 Максима Чмелика, ІІІ місце посіла фотографія учениці ЗОШ № 5 Єлизавети Меркулової. Кращими серед художніх фото дорослих учасників були визнані  роботи Тетяни Ромащенко, Тараса Балабайка і Світлани Карпенко, які отримали відповідно І, ІІ і ІІІ місця.

Переможців привітали члени журі – директор Ніжинської центральної бібліотечної системи Олена Єкименко та провідний спеціаліст відділу соціальної роботи центру соціальних служб Олена Гребеннікова, яка вручила їм подарунки від організатора конкурсу, міського центру соціальних служб. Заохочувальні призи також одержали й інші учасники заходу.

На прощання всім, хто взяв у ньому участь – і дітям, і їхнім батькам, і педагогам, які донесли інформацію до загалу і підтримали своїх вихованців, організатори фотоконкурсу оголосили подяку. Вони також побажали всім присутнім миру та злагоди в сім’ях, взаєморозуміння та родинного затишку і подальшого творчих  успіхів.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.