Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 00:14:56

Можливість віднайти у сучасному мистецтві суть – це теж мистецтво. ВІДЕО

30.05.2015   12:18Агенцiя

Комусь воно здасться на диво глибоким, а хтось імовірно загубиться в пошуках. Найближчі два місяці побачити незвичайний живопис, левкаси та інсталяції можна і у Чернігові, де відкрилась виставка «Простори притягання».

Прихильники соцреалізму з його натуральними формами вже шукають заспокійливе. А для митців київської художньої школи Петра Бевзи, Миколи Журавля, Олексія Литвиненка та Анатолія Твердого ці речі, створені ними ж, – яскраві результати роботи в стилі contemporary або ж актуальному мистецтві. Виставлятися спільно творчому квартетові не вперше: чернігівський музей сучасного мистецтва «Пласт-Арт» прихистив вже п’яту модифікацію виставки. А до цього у неї був чималий шлях.

Роботи суголосні з однією з панівних тенденцій мистецького світу – використовувати за основу теми та персонажі навколишнього середовища, що мають спільне з міфологічними героями. Їхні твори – це так званий ленд-арт, адже часто основою задуму є природа, її незвичайні пейзажі. Між тим, не припиняючи роботу в обраному напрямі, митці втілюють і більш реалістичніші праці, зокрема ті, що відображають нинішню ситуації в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.