Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 20:14:47

Відомому чернігівському фотохудожнику Валерію Шайгородському - 60! ФОТОрепортаж

24.04.2015   11:11Агенцiя

Казалося б багато це чи мало. А це з якої сторони ви подивитеся на цю дату. Хто вже втомився жити, хто – навтішався. Але тільки не наш друг і товариш Валерій Шайгородський.

Запалу і енергії вдосталь. Та не простої енергії, а творчої. Це не просто  людина з фотокамерою, не вибачте на слові «не кнопкодав». Це творча людина. Він Фотохудожник. Так, так, друзі. Саме з великої літери – Фотохудожник. Та що я вам розповідаю про нього.Мабуть за все своє життя він пере фотографував і доставив радість батькам, малюкам і нареченим. Та всі не перерахуєш. Та й не має в цьому потреби. Хочеться йому просто побажати козацького здоров,я, творчих успіхів та сімейного затишку. А з нагоди його повноліття, 23 квітня за дорученням керівництва Національної Спілки Фотохудожників України Микола Турчин, керівник Чернігівського відділення, вручив поздоровчу Грамоту спілки. Також до привітань приєдналося і обласне управління культури. От такі-то справи, шановні. Живе людина, творить, творить – бац і 60! Успіхів тобі друже на радість собі, коханій Людмилі і всім нам!


Сторінки з творчого життя друга від Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.