Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 08:26:16

Тарасове перо: Кобзар у вашій оселі

25.03.2015   12:02

В дитячій бібліотеці-філії № 1 відбувся захід з учнями 4 школи в рамках тижня дитячої книги.

Кобзарева година проведена по повісті-казці українського письменника Євгена Білоусова «Тарасове перо», в якій розповідається про дитинство та юність Тараса Шевченка.

В цій книзі введені символи. Це – Чарівне Перо, яке допомагає Тарасику в скрутні хвилини, воно підказує і йде поруч. Та Чорна Хмара – символ тяжкої долі хлопчика-кріпака, яка товаришує з тими, хто злий і жорстокий.

Заздалегідь діти з вчителькою прочитали книгу «Тарасове перо», а бібліотеці на Кобзаревій годині йшла розмова про дитячі роки Тарасика, як про це написано в книзі.

Діти розповідали зміст, відповідали на запитання про дитячі роки українського поета, ділилися спогадами про прочитане.

Книга дітям запам’яталась, в дітей було багато різних вражень. Це книга про Великого Українця Тараса Шевченка, яка допомагає дітям виростити справжніми громадянами України.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.