Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 18:58:35

Відбулася презентація білоруського літературного альманаху "Справа"

16.02.2015   11:41

Періодичне білорусько-українське видання – літературний альманах «Справа» виданий Товариством української літератури при Союзі білоруських письменників було презентовано у Чернігівському культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо».

Представили видання Максім Клімковіч – білоруський письменник, драматург та Уладзіслав Ахроменка – білоруський прозаїк, сценарист і драматург).

Спадар Уладзіслав в цьому альманасі оприлюднив своє оповідання «Вайна на тлі красавіцкай квецені», де він щиро розповідає свої враження від життя в мирному Чернігові в часи війни, про те як в Україні створюється справді народна армія, замість тої, що була розвалена та розкрадена, про «народних прикордонників».

Видання є білоруськоукраїномовним.

Альманах вийшов на підтримку України, тож всі присутні на презентації отримали «Справу» зробивши пожертву на підтримку України. Зібрані кошти, а це не багато й не мало – 260, 00 грн сябри передали чернігівській «Самообороні Майдану».

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.