Чернігів оплакує КУЗЬМУ. ФОТО
Ввечері чернігівці зібралися на центральному майдані - Красній площі зі свічками та квітами щоб вшанувати пам,ять загиблого співака, любимця багатотисячної аудиторії Кузьми.
Злампадок було виложене символічне серце яке заповнили квіти. Рядом з авто лунали йього пісні. Тихо було на площі і сумно... Тільки тихенько схлипквали дівчата та хлопці. Ніхто нікого не соромився.Да й не до сорому було. Ми втратили нашого любимця... А такі були плани. На привеликий жаль, трагічний випадок викреслив його з живих, але він назавжди залишиться у наших серцях. Вічна йому пам,ять.
Фото Віктор Кошмал
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.










