Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 20:15:45

Фотовиставка в Ніжині “Інший погляд” Ангеліни Самсонової

09.01.2015   08:55

5 січня у ТЦ “Гермес” відкрилася фотовиставка “Another look” Ангеліни Самвонової.

Прикметним у виставці є те що вона анонсувалася, як виставка чорно-білих фото, але у ній присутні і фото у кольорі. А жодна представлена робота немає назви. Замість них під кожним фото розміщено тематичні цитати. Також ми дізналися чим планує далі займатися Ангеліна і які має професійні плани.

Ми звикли бачити світ кольоровим, але набагато простіше побачити його прекрасні деталі саме на чорно-білому фото. Зазвичай ми їх просто не помічаємо – говорить Ангеліна

Більшість фото були зроблені у грудні, тому без деяких з них, які краще виглядають у кольорі виставка була б неповною. Саме тому їх і можна побачити тут.

А підбираючи цитати для кожного фото я намагалася відійти від прийнятих канонів і зайти оригінальні вислови, які б водночас були присвячені фотографії і перегукувалися з тим, що зображено на конкретному фото.

На запитання чим планує далі займатися авторка виставки, Ангеліна відповіла, що в першу чергу буде готуватися до ЗНО, адже зараз навчається на випускному курсі у ліцеї НДУ. А потім хоче навчатися на психолога у місцевому університеті. А як фотограф хоче, поки що, не обмежувати себе у жанрах і вже планує наступну виставку на осінь цього року.

Нагадаємо, виставка триває до 18 січня, відвідати її можна з 10 до 18 години.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини