Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 02:20:45

Сфера культури Чернігова: підсумки та перспективи. ВІДЕО

17.12.2014   15:45

17 грудня у дискусійному клубі «Експертна думка» відбулася прес-конференція начальника управління культури Чернігівської міської ради Юрія Ткача стосовно підсумків діяльності закладів культури у 2014 році та планів розвитку галузі.

Юрій Ткач акцентував увагу присутніх на тому, що управління культури міської ради спрямовує свою діяльність на ефективну співпрацю з усіма партнерами, зацікавленими у розвитку культури та мистецтва, організації нових та підтримки вже існуючих мистецьких проектів. Також він відмітив, що управління культури відкрите для спілкування з громадськістю, для нових ідей.

Як поінформували на прес-конференції, мережа закладів культури і мистецтва міської ради становить 20 установ, в яких здобувають мистецьку освіту та займаються в клубних об’єднаннях понад 4000 мешканців міста, як дітей, так і дорослих. Кількість читачів бібліотечних закладів міста сягає майже 40000 на рік. У Міському Палаці культури та Палаці культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді займається 8 колективів, що мають почесне звання «народний» та 8 дитячих колективів, що носять звання «зразковий».

Управління культури у 2014 році спрямувало свою діяльність на розвиток мережі закладів культури, зміцнення матеріально-технічної бази закладів та організацію загальноміських культурно-мистецьких заходів.

У планах управління на наступні роки – збереження та розширення мережі закладів культури, робота над організацією різнопланових мистецьких заходів у співпраці з усіма зацікавленими партнерами.
Присутній на прес-конференції режисер-постановник загальноміських заходів Богдан Процко поінформував про підготовку до зустрічі нового 2015 року та святкування Різдва.

 

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».