Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 08:47:39

Пам’яті Маестро

13.12.2014   13:59

П’ять років тому вся культурна спільнота Чернігівщини втратила неперевершеного митця, блискучого громадського діяча, видатного хормейстера Любомира Боднарука. У Чернігівському музичному училищі пройшов вечір пам’яті, присвячений Маестро, повідомляє Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія.

Заслужений діяч мистецтв України Любомир Боднарук близько 30-ти років свого життя віддав Чернігову, своїм вихованцям і музиці – в неї він вклав свою душу, любов і натхнення. Шанувальники його творчості, учні та колеги відзначають, наскільки багато він зробив для розвитку класичної музики не тільки нашого краю, а й України в цілому. Це величезні концерти духовної, народної, класичної музики. А ще Любомир Боднарук був багатогранною особистістю і вміщував в собі усі найкращі людські якості.
 
Любомир Боднарук — блискучий хоровий диригент, а ще засновник і керівник камерного хору імені Дмитра Бортнянського, що завдяки йому став академічним. Це справжнє його дітище. Тому саме його вихованці на чолі із теперішнім керівником Іваном Богдановим у співпраці із колективом музичного училища і вирішили зробити цей пам’ятний захід, віддаючи шану і повагу видатному маестро. Хор виконав твір його улюбленого композитора Сергія Рахманінова «Всенощное бдение».
 
Слід зазначити, що ім’я Любомира Боднарука гідно пошановується культурною спільнотою. До 75-річного ювілею маестро вийшла в світ книга про його життя і творчість. Зараз можна побачити у музичному училищі і клас, де працював митець, та його портрет авторства Федора Кравчука.
 
Та найголовніше, як зазначають шанувальники творчості Любомира Боднарука, що саме його хорова творчість ніби з’єднала різні епохи розвитку хорового мистецтва Чернігівщини. Маестро казав: «Без справжньої хорової культури не можна будувати фундамент нової держави».

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини