Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:43:48

Соліст чернігівського філармонійного центру Сергій Сулімовський став переможцем на міжнародному фестивалі у Фінляндії

18.11.2014   07:46Агенцiя

З 13 по 17 листопада у місті Турка (Фінляндія) відбувся ІІІ Міжнародний конкурс хорів, інструментальної музики та академічного вокалу, в якому брали участь колективи та солісти з Фінляндії, Швеції, Данії, Іспанії, Німеччини, України, Латвії, Литви, Естонії, Казахстану, Росії та інших країн. Конкурс був присвячений відомому фінському композитору Яну Сібеліусу. Організатором конкурсу виступила Міжнародна культурна асоціація.

Відкриття конкурсу, а також концерт дружби «Нехай співає весь світ!» відбулися в концертному залі музею Сібеліуса, конкурсні прослуховування проходили в соборі Святого Мартіна, в концертному залі “Työväenopisto” і в залі консерваторії. В останньому відбувся Гала-концерт конкурсу.

Україну мав честь представляти соліст Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, Лауреат Міжнародних конкурсів Сергій Сулімовський, який і став переможцем у номінації “Академічний сольний вокал”.

В запеклій творчій боротьбі та суворих умовах конкурсу (на репетицію, наприклад, було надано лише 8 хвилин) Сергію Сулімовському допомагала завоювати Перше місце - концертмейстер, заслужений діяч мистецтв України Світлана Пилипенко.

Програма, яку виконував Сергій Сулімовський була високо оцінена журі конкурсу. Це твори Я.Сібеліуса (Гімн до Таїс), М.Лисенка (Арія Петра з опери «Наталка Полтавка»), та Дж.Пуччіні (Арія Каварадоссі з опери «Тоска»).

Сергій Сулімовський окрім конкурсних прослуховувань взяв участь у концерті дружби «Нехай співає весь світ!» та Гала-концерті.

Учасникам конкурсу була організована насичена екскурсійна програма по містам Турка, Гельсінкі, Наанталі (літня резиденція президента), а також Стокгольм (Швеція).
Щиро вітаємо нашого Переможця, що прославляє Україну у культурному світовому просторі!

 

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.