Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 19:06:49

Керівництво Українського інституту національної пам’яті перебувало в Чернігові

27.01.2012   19:36

26 січня ц. р. в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній, у рамках просвітницької програми «Зустрічі на стародавньому Дитинці», відбулася прес-конференція директора Українського інституту національної пам’яті, члена-кореспондента НАН України Валерія Солдатенка.

Валерій Федорович, відомий український історик, розповів про створення та напрямки діяльності Українського інституту національної пам’яті та презентував свою нову наукову монографію “Проект Україна. 1917 – 1920 рр. Постаті”. У книзі подані матеріали про тих, хто стояв біля витоків відродження нації, розробляв платформу Української революції, керував її втіленням у життя, очолював політично-координаційний центр національної державності.

У зустрічі також взяли участь перший заступник директора Українського інституту національної пам’яті, доктор історичних наук, професор Володимир Кривошея та завідувач відділу дослідження впливу на національну пам’ять соціальних і духовно-культурних чинників цього закладу, доктор історичних наук Лариса Буряк.

Володимир Кривошия – дослідник українського козацтва – представив свою книгу “Козацька старшина Гетьманщини. Енциклопедія”.

Лариса Буряк презентувала перший випуск збірника наукових праць інституту “Державотворчі та цивілізаційні здобутки українського народу. Національна та історична пам’ять”.

Відбулося підписання угоди про співпрацю між Національним архітектурно-історичним заповідником “Чернігів стародавній” та Українським інститутом національної пам’яті. Її мета – організація взаємодії наукових установ з питань історичної та національної пам’яті українського народу, проведення спільної наукової та науково-просвітницької роботи. Передбачається, зокрема, організація та проведення спільних наукових і науково-практичних семінарів, круглих столів, конференцій, науково-просвітницької та інформаційної роботи, видання наукових, науково-практичних, науково-методичних і науково-просвітницьких видань, обмін науковими і науково-методичними виданнями та інформацією.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць 17:05

Повномасштабний воєнний напад росії на суверенну територію України спонукає нас усіх визнати важливі життєві реалії з якими ми мирилися довгі роки.

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня 17:01

У червні починаються перевірки готовності внутрішньобудинкових систем централізованого теплопостачання до опалювального сезону.

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини 16:56

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Прилуцької окружної прокуратури Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав винним мешканця м. Прилуки в умисному зберіганні дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).

На Чернігівщині під час пожежі житлового будинку загинуло двоє дітей 16:46

25 травня о 04:29 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Іржавець Ічнянської територіальної громади Прилуцького району.

Ваучер на навчання для громадян 45+

Ваучер на навчання для громадян 45+ 16:40

Війна змінює людей, їх долі, професії. Нерідко у зрілому віці знову доводиться сідати за парти, аби бути конкурентоспроможними на ринку праці. Державна служба зайнятості пропонує громадянам старше 45 років отримати ваучер на навчання.