Чернігівські артисти для мешканців Донбасу
Артисти військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України презентували концерт для жителів звільненого від терористів Краматорська.
Так, військовий оркестр, балет та солісти центру в районному будинку культури виконували перед місцевими мешканцями українські пісні і народні танці. Зокрема, звучали пісні «Рідна земля», «За любов і волю», «Вітчизна», «Допоки віримо», «Україна – моя земля» та інші.
Крім того на сцені виступив відомий український співак, переможець проект-шоу «Х-фактор-4» Сашко Порядинський. Він виконав пісню «Перлина Україна», авторську композицію «Відчиняй», та - на прохання глядачів – акапельно «Чорнобривці».
- Нас приємно вразив той факт, коли в кінці концерту краматорчани попросили разом виконати державний гімн України, - повідомив начальник військово-музичного центру підполковник Олександр Шевчук. – Тому, я переконаний, що українську пісню, мелос, та фольклор загалом потрібно більше поширювати на Донбасі.
Керівник центру також повідомив, що найближчим часом планують здійснити масштабне музичне турне іншими містами Сходу України, звільнених від терористів.
Віктор АНУФРІЄВ
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.





