IV Міжнародний Молодіжний Театральний Фестиваль "ПРОСТІР"
З 20 по 22 березня 2012 року у м. Чернігові (Україна) проходитиме вже четвертий Міжнародний Молодіжний Театральний Фестиваль "ПРОСТІР".
Молодіжний Театральний Фестиваль "ПРОСТІР"
Гасло фестивалю "Відкрий світу простір своєї уяви!"
Фестиваль проводиться з метою сприяння культурного обміну молоді
європейських держав. У театральному фестивалі візьмуть учать 9
театральних колективів. 5 колективів з України і 4 із-за кордону.
Робочі мови фестивалю: українська, російська та англійська.
За три роки існування фестивалю в ньому прийняли більше 20 колективів
з України, Росії, Білорусії та Литви.
Міжнародний Молодіжний Театральний Фестиваль "ПРОСТІР" проводиться Чернігівським національним педагогічним університетом імені Т.Г.Шевченка та Чернігівським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації “Студентська республіка” серед непрофесійних
театральних колективів з України та з-за кордону.
Умови участі у фестивалі:
• У фестивалі можуть брати участь непрофесійні театральні колективи чи окремі представники молоді (вік учасників від 17 до 35 років).
• До участі у фестивалі допускаються постановки драматичних творів класиків світової літератури, сучасних письменників та драматургів, авторські роботи.
• Тривалість вистави – не більше 80 хвилин.
• Для участі у фестивалі необхідно заповнити зголошення та відіслати його на електронну адресу prostirfest@gmail.com до 20 лютого 2012 р., а також надіслати диск (CD, DVD) із записом вистави на ім’я Росстальної Олени Анатоліївни на поштову адресу б. 17-А, кв. 20, вул. Горького, м. Чернігів, 14000, Україна до 20 лютого 2012 р. За відсутності відеозапису вистави заявки на участь у фестивалі не розглядаються.
• На підставі результатів відбіркового туру буде обрано 7 театральних колективів для участі у фестивалі.
• Вистави оцінюватиме компетентне жюрі, кількісний та персональний склад якого визначить оргкомітет.
• Результати відбіркового туру будуть надіслані учасникам 1 березня.
• Обов’язковим для участі у фестивалі є оргвнесок у розмірі 500 грн. з кожного колективу, який треба перерахувати на розрахунковий рахунок організаторів протягом 5 днів після отримання підтвердження участі у фестивалі.
• Організатори забезпечують безкоштовне харчування учасників.
• Розселення учасники фестивалю здійснюють самостійно за власний кошт. При необхідності оргкомітет надає допомогу у розселенні учасників.
• Додаткову інформацію про фестиваль можна отримати за електронною адресою prostirfest@gmail.com або http://vkontakte.ru/club8832106 або за тел (050) 169 19 80
Критерії оцінювання вистав:
• Художня цілісність вистави;
• Відповідність манери виконання та жанру вистави;
• Рівень акторської майстерності;
• Гармонійність поєднання ідеї, стилю твору та засобів його оформлення (декорації, світло, музичний супровід, костюми);
• Загальна культура показу вистави;
• Рівень режисерської майстерності.
Передбачене нагородження за наступними номінаціями:
• За кращу режисуру;
• За кращу сценографію;
• За краще музичне вирішення вистави;
• За кращу хореографію;
• За кращий акторський ансамбль;
• За кращий акторський дует;
• За кращу чоловічу роль;
• За кращу жіночу роль;
• За кращу чоловічу роль другого плану;
• За кращу жіночу роль другого плану;
• Гран-прі фестивалю.
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».