Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 11:47:52

Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній” переданий до сфери управління Міністерства культури України

16.01.2012   09:35Агенцiя

Відповідно до Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482, на виконання наказу Міністерства культури України від 29.11.2011 № 1091/0/16-11 “Про передачу цілісних майнових комплексів історико-культурних заповідників до сфери управління Міністерства культури України”, в межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 № 388, видано наказ “Про затвердження Акту приймання-передачі цілісного майнового комплексу Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”.

Відповідно до зазначеного наказу (від 26 грудня 2011 р.) цілісний майновий комплекс Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній” переданий зі сфери управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України до сфери управління Міністерства культури України.
 
За Національним архітектурно-історичним заповідником “Чернігів стародавній” на праві оперативного управління закріплено цілісний майновий комплекс Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”. Передбачається, зокрема, забезпечення внесення відповідних змін до установчих документів Заповідника та проведення їх державної реєстрації відповідно до законодавства.

http://naiz1.pp.net.ua/news/nacionalnij_arkhitekturno_istorichnij_zapovidnik_chernigiv_starodavnij_peredanij_do_sferi_upravlinnja_ministerstva_kulturi_ukrajini/2012-01-15-1098

Останні новини Чернігівщини

Щодо приведення у відповідність даних щодо наявних земельних ділянок

Щодо приведення у відповідність даних щодо наявних земельних ділянок 09:31

Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома платників єдиного податку четвертої групи наступне.

Інтервал між щепленнями проти COVID-19. ІНФОГРАФІКА

Інтервал між щепленнями проти COVID-19. ІНФОГРАФІКА 09:28

З 6 грудня набувають чинності нові правила карантину в Україні, які передусім торкнуться невакцинованих громадян.

Сергій Дзюба презентував свої книжки

Сергій Дзюба презентував свої книжки 09:16

У Чернігівській міській центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського свої нові книжки презентував народний поет України, редактор газети «Чернігівщина» Сергій Дзюба.

Поліцейські Чернігівщини затримали підозрюваного у зберіганні та використанні дитячої порнографії

Поліцейські Чернігівщини затримали підозрюваного у зберіганні та використанні дитячої порнографії 09:13

Під час проведення санкціонованих обшуків поліцейські виявили та вилучили вдома у підозрюваного комп’ютерну техніку, вісім мобільних телефонів та флеш-накопичувачі, на яких зберігались фото- та відеофайли з ознаками дитячої порнографії.

14 бюджетів громад втратять частину освітньої субвенції

14 бюджетів громад втратять частину освітньої субвенції 09:10

Опубліковано проєкт державного бюджету на 2022 рік (ред. до 2 читання). Змінено підходи до розподілу освітньої субвенції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини