Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній” переданий до сфери управління Міністерства культури України
Відповідно до Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482, на виконання наказу Міністерства культури України від 29.11.2011 № 1091/0/16-11 “Про передачу цілісних майнових комплексів історико-культурних заповідників до сфери управління Міністерства культури України”, в межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 № 388, видано наказ “Про затвердження Акту приймання-передачі цілісного майнового комплексу Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”.

Відповідно до зазначеного наказу (від 26 грудня 2011 р.) цілісний майновий комплекс Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній” переданий зі сфери управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України до сфери управління Міністерства культури України.
За Національним архітектурно-історичним заповідником “Чернігів стародавній” на праві оперативного управління закріплено цілісний майновий комплекс Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”. Передбачається, зокрема, забезпечення внесення відповідних змін до установчих документів Заповідника та проведення їх державної реєстрації відповідно до законодавства.
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)