Відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини
Відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.
На засіданні було розглянуте питання процедури погодження землевпорядної документації, також розглянуті питання щодо внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України 17 пам’яток археології Чернігівської області та включення 11 щойно виявлених об’єктів історії, 8 – монументального мистецтва до переліку об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.
Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Опалювальний сезон 2025/2026 у Чернігові завершується 13 квітня 10:16
8 квітня заступник Чернігівського міського голови Віктор Геращенко підписав розпорядження про завершення у Чернігові опалювального сезону 2025-2026 років.
9 квітня: цей день в Україні і світі 10:13
День 1506 Російська агресія - Day 1506 Russian aggression
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.