Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 13:46:55

З Чернігівщини розпочався всеукраїнський благодійний концертний тур на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України

08.07.2014   08:09

У складний для держави час висхідні зірки української естради підтримали військовослужбовців Збройних Сил України своїми виступами.

Так, у селищі Гончарівське на Чернігівщині, у рамках концертного туру «Підтримаємо своїх» відбувся кількагодинний благодійний концерт, який відвідали військовослужбовці гарнізону та жителі військового містечка. Дійство відбулося за ініціативою компанії «Євромедіа», навколо якої об’єдналися небайдужі вітчизняні митці та спеціалісти шоу-бізнесу.

- Головна мета нашого концертного туру закладена у його назві «Підтримаємо своїх», - розповів креативний директор компанії «Євромедіа» Андрій Бабкін. - Це наш невеличкий вклад в боротьбу українців та допомога військовослужбовцям у піднятті бойового духу. Проведення туру для військових є виключно громадською ініціативою артистів естради та представників шоу-бізнесу, на яку відгукнулося керівництво Міністерства оборони та Генерального Штабу Збройних Сил України.

У Гончарівському відбувся перший концерт туру на підтримку військових по всій Україні. За словами Андрія Бабкіна концерти триватимуть щонайменше декілька місяців.

Глядачі бурхливими оплесками зустріли виступи Тоні Матвієнко, Арсена Мірзояна, Артема Галинського та інших. Впродовж концерту присутні насолоджувалися українськими популярними і гумористичними піснями, акробатичними номерами циркових колективів й танцівників. Також організатори концерту підготували для присутніх відеострічку, у якій записали найкращі побажання та слова вдячності, адресовані військовослужбовцям від жителів різних регіонів нашої держави.
- Ми вдячні за чудові виступи, підтримку та активну громадську позицію, – подякував артистам від імені військовослужбовців та жителів Гончарівського селищний голова Віталій Рудник.

На згадку про відвідини містечка артистам подарували банки з «військовою тушонкою», флягу та похідний казанок. А наостанок Арсен Мірзоян імпровізовано виконав пісню-гімн селища Гончарівського, текст якого урочисто презентували артистам. Після концерту всі бажаючі мали змогу поспілкуватися з артистами та сфотографуватися на згадку.

Варто зазначити, що до ініціативи компанії «Євромедіа» приєдналося багато відомих вітчизняних виконавців та музичних колективів. Серед них: Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, Маша Собко, Марія Бурмака; гурти «ТНМК», «Скай», «Гайдамаки», «Mad Heads», «Kozak System», «Антитіла», «Авіатор» та багато інших.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини