Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 07:56:37

Володимир Івашко: "Чернігівщина має гідно вшанувати пам’ять Михайла Коцюбинського"

21.06.2014   08:11

17 вересня 2014 року виповнюється 150 років від дня народження великого українського письменника, видатного культурного діяча Михайла Коцюбинського, який найбільш плідну частину свого життя присвятив Чернігівському краю.

З метою вшанування майстра художнього слова згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації утворено організаційний комітет та розроблено план заходів до свята.

20 червня голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко побував у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М. Коцюбинського, який цього року святкує своє 80-річчя та на могилі письменника на Болдиній горі.

Як відзначив очільник області, Чернігівщина має гідно вшанувати пам'ять Михайла Коцюбинського, творчий спадок якого є взірцем відданості рідному слову та українському народу. Згідно з планом заходів, на честь митця в області відбудеться низка заходів: тематичні виставки у музейних, бібліотечних та навчальних закладах області, літературні вечори, читання, конкурси та багато інших.

Але, наголосив Володимир Івашко, значної уваги потребують також такі важливі питання, як благоустрій території Болдиної гори біля могили М.Коцюбинського, ремонт кінолекційної зали літературно-меморіального музею-заповідника, оновлення асфальтового покриття на його подвір’ї, капітальний ремонт системи опалення приміщення літературної експозиції музею, а також оновлення меморіальних дошок, присвячених М.Коцюбинському. До вирішення цих питань голова облдержадміністрації закликає долучитися меценатів та усіх небайдужих жителів області.

«Наша пам’ять про великого українського письменника Михайла Коцюбинського має згуртувати і об’єднати сучасників навколо прекрасної мети – побудувати нову Україну. А наше шанобливе ставлення до збереження літературного надбання письменника повинно бути гідним його пам'яті», - підкреслив Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини