Виставка живопису Олега Жука в Чернігівському обласному художньому музею імені Григорія Галагана
В Чернігівському обласному художньому музеї відкрилася виставка живопису чернігівського художника Олега Жука «Доросле дитинство».
Про себе художник говорить так:
«10 липня 1971 року я, Олег Жук, відчув і зрозумів, що народився на світ у місті Чернігові. Саме тут і перебуваю до тепер.
З дитинства понад усе цінував свободу та почуття гумору. Що врешті-решт призвело до перших спроб малювання в карикатурному жанрі. Це подобалось друзям у школі, а потім і вчителям.
Малюючи постійно тільки олівцем, через деякий час я відчув потяг до чогось нового. Але тільки на початку 2008 року я несподівано відкрив для себе фарби.
Все почалось з розфарбовування власної кімнати. Використовував акрилові фарби та гуаш. Хвороблива фантазія не залишила пустим жодного сантиметру на стінах.
Перші роботи мене навіть лякали, а іншим нагадували психотерапію. Але я не зупинявся, і з часом почав писати на полотні олійними фарбами. Навіть намагався спробувати себе в інших, більш серйозних жанрах, але зрозумів, що так і не зміг подолати в собі дитяче сприйняття світу. В наслідок чого і наважився до сміливого кроку - зробити цю виставку з ласкавою назвою «Очима дорослої дитини».
Сподіваюсь і надалі експериментувати з власною фантазією. Розраховую на ваші посмішки та розуміння».
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.