Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 18:26:52

На Чернігівщині визначено переможців ІІ етапу конкурсу "Очима дитини про бюджет країни"

28.05.2014   07:53

Минулого тижня на Чернігівщині підбили підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни», який проходить за ініціативи Міністерства доходів і зборів України.

Цей захід дає можливість виявити те, наскільки діти розуміють роль, місце та значення податків, та як орієнтуються в сьогоденні. До того ж, допомагає юним даруванням творчо реалізувати свої таланти та ідеї.

Цьогоріч конкурс проходив у якісно новому форматі, об’єднавши три напрямки дитячої творчості з податкової та митної тематик: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори.

Дитячі думки, викладені у формі малюнка, літературного твору чи комп’ютерної графіки, оцінювало журі. До складу журі увійшли представники освіти та органів Міндоходів, мистецтвознавці, журналісти, платники податків.

На обласний етап конкурсу в двох вікових категоріях – 9–11 та 12-15 років було представлено понад 90 робіт у трьох номінаціях: «художні твори», «літературні твори», «комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація)». Всього ж у конкурсі на міському та районному рівнях взяли участь більше 200 дітей.

Журі визначило 18 переможців по напрямках: «Художні твори» - 146 робіт, «Комп’ютерна графіка» - 17 робіт і «Літературні твори» - 50 робіт.

Перші місця посіли:
• в номінації «художні твори» Савченко Дар’я, 11 років, м.Семенівка, Морська Анастасія, 14 років, м. Чернігів;
• «комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація)» - Васьковська Марина, 11 років, смт. Варва, Храпата Дарина, 13 років, м. Чернігів;
• «літературні твори» - Лапко Аліна, 10 років, смт. Куликівка, Денисенко Оксана, 14 років, смт. Варва.

Сьогодні світ важко уявити без нових технологій. Особливо вони популярні серед підростаючого покоління. Новий напрямок саме для таких дітей – творчих, активних, допитливих, які захоплюються комп'ютерним дизайном. Нові можливості конкурсної програми знайшли позитивний відгук у дітей. Це новий погляд, нове прочитання за допомогою сучасних технологій теми податків і бюджету.

Шість робіт, що одержали перші місця у своїх вікових категоріях і номінаціях, направлені до Києва для участі у фінальному етапі конкурсу.
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.