Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 09:32:05

У Чернігові відкрилась виставка "Країна прав людини"

20.05.2014   14:10Агенцiя

В рамках святкування Дня Європи в місті Чернігові щороку відбуваються заходи, спрямовані на покращання інформування громади з питань європейської інтеграції, виховання молодого покоління у дусі європейських цінностей, вивчення історії, культури та традицій країн Європи.

Традиційним є фестиваль країн Європи, що був започаткований громадськими організаціями «Жменя» та «Євроклуб» у тісній співпраці громадськості та управлінь міської ради: культури, освіти, стратегічного розвитку міста та туризму. У 2014 році фестиваль відбувається з 12 до 31 травня. У навчальних закладах та закладах культури, бібліотеках відбуваються різноманітні заходи.

На цьогорічному фестивалі країн Європи крім країн, що входять до Європейського союзу, була представлена ще одна країна – «Країна прав людини».

«Країна прав людини» – це виставка з 25 пересувних мобільних стендів створених творчим колективом НГО «МАРТ», які мандрують по всім українським містам.

Кожен стенд спонукає відвідувачів замислитися над актуальністю формування у молоді сучасної української держави найважливішої європейської цінності – прав людини.

Унікальністю виставки «Кожен має право знати свої права» є те, що презентували її своїм одноліткам – євроклубівцям шкіл міста та області – учасники євроклубу Чернігівського обласного ліцею для сільської обдарованої молоді.

Учасники інтерактивної екскурсії по «країні прав людини» впевнились, що кожен має право знати свої права.

Останні новини Чернігівщини

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники 10:00

У рамках проєкту «Моя майбутня професія — поліцейський» у ГУНП та Тренінговому центрі поліції Чернігівської області побували десятикласники чернігівської школи №33.

Рибпатруль Чернігівщини за тиждень викрив 19 порушень правил рибальства

Рибпатруль Чернігівщини за тиждень викрив 19 порушень правил рибальства 09:30

З 9 по 16 вересня 2021 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 19 порушень Правил рибальства.

У Коропі відбувся міні-фестиваль здоров’я

У Коропі відбувся міні-фестиваль здоров’я 09:10

Жвава зона здоров’я, спорту й цінних життєвих знань днями працювала в нашому парку імені Миколи Кибальчича. У рамках компоненту Програми DOBRE «Голос громади у місцевому самоврядуванні» тут пройшов міні-фестиваль здоров’я.

Вишивка, вибійка, писанки та ляльки: у Чернігові відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко

Вишивка, вибійка, писанки та ляльки: у Чернігові відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко 09:00

ишивка, вибійка, писанки та ляльки. 15 вересня в обласному історичному музеї імені Тарновського відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко. Триватиме вона до кінця року.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:30

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 17 вересня по 08 годину 18 вересня 2021 року