Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 22:18:41

Фотовиставка "Майдан - Дорога до свободи": Київ - Чернігів - Гданськ

20.05.2014   08:30Агенцiя

З Чернігова, міста, де сходяться кордони України, Білорусії та Росії, з одного з найстаріших міст Київської Русі, приїжджають в червні на Помор'я дванадцять фотографів, фоторепортерів та адміністраторів Інтернет-сайтів.

Вони представлять свої фотороботи, в тому числі з Київського Майдану. Виставка відбудеться в історичному місці - залі Гданської судноверфі.

- Ми хочемо побудувати міст між Гданськом і Києвом. Показати нашу солідарність. Поляки мало знають про свого сусіда. Щоб це змінилося, щоб Польща і Україна могли краще зрозуміти один одного, ми звернулися з проханням підтримати проект до самоуправлінських владі Помор'я та Троеграддя - говорить Геннадій Єршов, уродженець України, польський художник-скульптор, автор багатьох творів, у тому числі пам'ятника пралату Генріху Янковському.

Гості з Чернігова представлять свої фотороботи: портрети, пам'ятники архітектури, в тому числі чудові церкви серед яких П'ятницька церква, яка входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (у часи розквіту Київської Русі Чернігів був великим релігійним центром).

Важливим елементом виставки буде колекція документальних фотографій, що показують драматичні події Київського Майдану.

- Я хочу показати красу і своєрідність української землі. Запрошую фотографів з Гданська, Гдині та всіх жителів Троеграддя - додає Єршов.

Виставка в залі судоверфі буде відкрита 4 червня 2014 - у річницю перших частково вільних виборів у Польщі .

- Я займаюся популяризацією мистецтва. Хочу наочно показати молодим людям, що можна стати успішним. Я починав в Польщі з нуля, оскільки багато польської молоді зараз на Заході, - говорить Єршов, який з 2001 року живе в Гданську.

Нагадаємо, Геннадій Єршов є випускником скульптурній майстерні Георгія Гусіда в Києві та Львівського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва, де навчався у проф. Еммануїла Миська. Геннадій - член Спілки художників України та Спілки польських художників, які займаються образотворчим мистецтвом.

Шило Олександр

Останні новини Чернігівщини

12 романтичних фільмів, які варто переглянути цієї осені 17:08

Дивитися романтичні фільми — це як доторкнутися до світлих почуттів через екран.

Смачні рецепти вихідного дня: хачапурі по-мегрельськи 16:59

Перлина грузинської кухні — хачапурі по-мегрельськи. Ситний корж з апетитною рум’яною скоринкою та сиром всередині стане повноцінним сніданком або вечерею.

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 16:46

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 2021 року

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї 16:37

26 вересня в Україні святкують День машинобудівника, європейський День мов, міжнародний день глухих і день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини