Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 22:05:46

Відбувся звітний концерт Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького. ФОТО

02.05.2014   13:25Агенцiя

28 квітня в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбувся звітний концерт Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького

Захід був приурочений до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.

Вихованці та викладачі закладу виконали низку творів на вірші великого поета, а також присвячені пам’яті Великого Кобзаря.
До програми концерту були включені твори Левка Ревуцького, 125-річчя від дня народження якого відзначається в цьому році. Ряд творів було присвячено темі Великої Вітчизняної війни та Дню Перемоги, який традиційно святкуємо на початку травня.

У звітному концерті були широко представлені зразки світової музичної класики, фольклорні композиції, твори сучасного музичного мистецтва. Приємні враження залишили як майстерність вокалістів і сольних виконавців, так і злагоджене звучання численних творчих колективів, кожен з яких має власне творче обличчя.
Яскравим фіналом творчого звіту стало виконання «Поеми про Україну» зведеним хором училища у супроводі духового оркестру та авторське виконання Мариною Гончаренко пісні «Рідна земле моя».

Інформаційна служба Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини