Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 07:29:37

Молодіжний театр відзначився на "Театральній весні 2014" у місті Кременчук

16.04.2014   08:07Агенцiя

Вистава «Стільці» молодого режисера Євгенія Сидоренко була представлена на фестивалі «Театральній весні 2014».

До Міжнародного дня театру у Кременчук з’їхалися театри з різних міст України, а саме театри: «Аскал», Кременчуцький Троїцький театр, «Міст», «Райдо», «Настоящее» і Чернігівський молодіжний театр. Які головні цілі і завдання « Театральної весни », розповів нам головний організатор цього заходу, Ситник Сергій Михайлович. 

«Кременчук має багаті театральні традиції. Особливо сильні вони були до Великої вітчизняної війни, у місті існувало 4 театри і стаціонарний цирк. Після все тримається на якісному самодіяльному театрі і гастролюючих колективах різного рівня. "Театральна весна" спрямована на відродження театрального мистецтва в нашому місті».

Як пройшло знайомство з чернігівськими акторами Покровським Романом , Юлією Матросової і молодим режисером Євгеном Сидоренко?

«Було приємно, що географія нашого "мистецького заходу" розширюється. Київ, Хмельницький, Полтава, Олександрія, ось тепер ще й Чернігів. Ми відчули себе добрими друзями».

Глядачі залишилися задоволені після знайомством з Чернігівським театром?

«Стільці» показали кременчужанам інший театр, більш глибокий, душевний, може бути несподіваний для рамок п'єси абсурду. Це був позитивний експеримент чернігівського театру над кременчуцьким глядачем. Він закінчився успішно, адже кременчужани чекають нових зустрічей з улюбленим театром».

Чи виправдала вистава ваші очікування?

«Оскільки в рамках " Театральній весни" це виступ першого професійного театру (у палаці , на великій сцені, постійно проходять гастрольні виступи театрів України, російських антреприз, у нас свій досвід творчої співпраці з німецьким театром "ВААL НОВО") - ми дійсно чекали чіткої професійної, глибокої гри. Мала сцена - це завжди пошук, експеримент. Що ми і отримали, чому і раді».

Що б ви хотіли побажати чернігівському театру?

«Театр може процвітати тільки в мирний час. Тому і бажаємо нашим друзям, як і всім чернігівцям МИРУ! В іншому Чернігівський Молодіжний Театр іде своїм творчим шляхом, який виділяє його як своєрідний, сміливий, цікавий глядачеві колектив».


Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.