Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 03:10:35

З молитвою за Україну. ФОТОрепортаж

10.04.2014   10:17Агенцiя

«З молитвою за Україну!» — спільний проект Чернігівського академічного народного хору та чоловічого хору «Всіх святих чернігівських».

Автор проекту — Володимир Коцур.
Концерт відбувся 9 квітня у Борисоглібському соборі (на Валу).
Кошти, зібрані від продажу квитків, будуть перераховані на підтримку Збройних Сил України.

Довідка. Чернігівський український народний хор існує вже 27 років. До складу колективу увійшли люди, які віддані своїй справі та глибоко відчувають красу життя. Організатором та художнім керівником хору став заслужений діяч мистецтв України П.М. Процько. Минали роки, колектив виїжджав на гастролі, співпрацював з різними артистами, став відомим не тільки в Україні, але і далеко за її межами. У 90-х роках майстерність колективу на більш високий рівень підняв народний артист України, композитор Анатолій Пашкевич.
Нині під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура продовжують створюватись нові проекти, сповнені козацького духу \

Фоторепортаж ВІКТОРА КОШМАЛА

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини