Благодійний гала-концерт у Мені
23 грудня в Менському районному Будинку культури відбувся фінальний Новорічний гала-концерт «Ангел-Охоронець», який став фактично підсумком ряду заходів в рамках благодійної акції підтримки дітей-сиріт та дітей з обмеженими фізичними можливостями «Мрії живуть», ініціюваної Менською райдержадміністрацією за підтримки місцевого Центру культури та дозвілля молоді і волонтерського руху фізико-математичного факультету ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка.
Протягом останніх кількох місяців студенти-волонтери відвідали учнів Березнянської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату та провели в ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка благодійну акцію до Дня Святого Миколая з метою збору коштів для дітей-сиріт.
У благодійному концерті взяли участь кращі творчі дитячі колективи району, а також призери чемпіонату України з танців на візках. Зі словами вдячності до небайдужих мешканців Менщини і гостей з обласного центру звернулися представники Менської райдержадміністрації.
Наприкінці заходу волонтери ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка вручили дітям подарунки та привітали з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим.
Відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression