Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 08:00:43

"Софія Русова в моєму серці"

13.02.2014   14:50

Під такою назвою пройшла всеукраїнська конференція у Ріпкинській гімназії, у якій уже п’ять років поспіль діє музей – «Центр педагогічної спадщини Софії Русової».

Сьогодні в плеяді відомих вітчизняних педагогів сяє ім’я уродженки села Олешні Ріпкинського району Софії Русової, якій у лютому виповнилося 158 років від дня народження, а також минуло п’ять років із часу заснування її музею у Ріпкинській гімназії.

Чудова кімната-музей Софії Русової, де все з великою любов’ю створено роками учнів та вчителів. І всюди цитати мудрої просвітительки. Вона говорила: «Велике слово школа! Це скарб найкращий кожного народу. Це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту».

На зустрічі виступили господарі і гості, були вручені дипломи лауреатів премії імені Софії Русової вчителям шкіл Ріпкинщини та сувенірні відзнаки «З іменем Софії в серці».

Отже, зустріч відбулася. Як говорила Софія Русова: «Немає дитини, яка б у належних умовах, за вмілого навчання і виховання не виявила б свого самобутнього, неповторного таланту».

http://chodtrk.com.ua/?p=13246

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.