Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 13:28:54

Зимовий кубок Прилуцької ліги КВН виграла збірна "7*Я і Дай 5". ВІДЕО

12.02.2014   13:27Агенцiя

Восьмого лютого в Прилуках змагалися кращі команди КВН за Зимовий кубок Прилуцької ліги КВН

Учасниками боротьби стали 15 команд з Києва, Житомира, Чернігова, Харкова, Дубно та Прилук.

Прилуцька команда - наймолодша серед учасників. Вона так і називалася "Молоді".

Було зіграно два конкурси - фрістайл і розминка. Рівна боротьба між деякими командами привела до проведення "золотої" розминки. Шість команд відповіли на два запитання від ведучого гри і редактора ліги і тільки після цього було визначено переможців.

Третє місце і пропуск у фінал отримала "Дружба народів" (Харків), друге місце і Малий кубок дісталися "Сборной двора" (Київ). Ну а перемогу в Зимовому Кубку відсвяткувала збірна "Дай 5 і 7*Я" (Чернігів- Житомир).

У квітні відбудеться суперкубковий фінал сезону, в якому зустрінуться кращі команди Весняного, Осіннього і Зимового кубків.

Сюжет про Зимовий кубок КВК у Прилуках від ТК "ТіМ"

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини