Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 01:55:17

Нові піаніно для музичних закладів Чернігова

11.02.2014   14:38

11 лютого два музичні заклади обласного центру Чернігівське музичне училище ім. Л.М.Ревуцького та Чернігівська музична школа № 1 ім С.Вільконського отримали нові піаніно від благодійного фонду Президента України 1994-2005 років Леоніда Кучми «Україна», діяльність якого спрямована на підтримку обдарованої молоді країни.

Минулого року Леонід Кучма розпочав унікальний проект у рамках якого музичні школи в усіх областях держави безкоштовно отримають 75 піаніно «Essex». Це один з найкращих інструментів у класі фортепіано, сконструйований та виготовлений компанією Steinway & Sons з виключно натуральної деревини.

Сьогодні Леонід Кучма особисто завітав до Чернігова, щоб вручити вихованцям музичної школи та учням училища ці два подарунки. В урочистій церемонії також взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

«Мені хотілось подарувати кращим музичним школам такий інструмент, який давав би можливість дітям розкривати свої таланти», - підкреслив Леонід Кучма під час відвідування музею музичної культури Чернігівщини в музичному училищі ім. Л.М.Ревуцького - єдиного вищого навчального закладу регіону, який готує кадри в галузі «Музичне мистецтво» і має значні успіхи в підготовці молодих спеціалістів.

На нових піаніно зіграли викладач училища, лауреат міжнародних конкурсів Геннадій Дем’янчук та учень музичної школи №1, лауреат міжнародних конкурсів, стипендіат фонду «Україна» Ілля Овчаренко.

Після цього в обласній раді відбулася зустріч Леоніда Кучми з депутатами обласної ради, керівниками обласних підприємств, управлінь та організацій, під час якої йому було вручено нагрудний знак та посвідчення «Почесний громадянин Чернігівської області».

Леонід Данилович подякував землякам за високу довіру та розповів про діяльність благодійного фонду «Україна».

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.